Apie mus

Įvairių medžiagų, dirbtinio kailio,  sintetinio kamšalo dar kitaip vadinamo sintepono gamyba bei audinių dygsniavimas buvo pagrindinės  „ More Tekstilfabrikk“ AS, kuri buvo įkurta 1946 metais Norvegijoje,  veiklos kryptys.

Bėgant laikui  kompanija plėtėsi  į asortimentą įtraukdama vis daugiau techninių medžiagų. Augant apimtims
ir plečiantis gamybai bei daliai klientų perkeliant rūbų bei avalynės gamybą į Baltijos šalis, atsirado poreikis įkurti  gamybos įmonę Lietuvoje. Todėl 2001 m. buvo įkurta UAB  “Mittet”.

UAB “Mittet” pradėjus veiklą nuo dirbtinio kailio – megztos ilgapūkės trikotažinės medžiagos rūbams ir avalynei gamybos palaipsniui išplėtė savo  asortimentą, įtraukdama  dirbtinį kailį dažymo voleliams, ortopediniams gaminiams , naminių gyvūnų ir žirgų priežiūrai, specialios paskirties antklodėms ir patiesalams, automobilių pramonei ir namų valymui,  baldų pramonei.

UAB ” Mittet” yra vienintelė kompanija Baltijos šalyse galinti dygsniuoti medžiagas rūbams ne tik Siūlais, bet ir Ultragarsu. Mūsų kompanija dygsniuoja audinius įvairių pločių, sudėčių, sluoksnių, spalvų ir storių. Todėl mūsų klientų yra ir tarp rūbų, ir tarp čiužinių bei baldų pramonės gamintojų tiek Lietuvoje, tiek įvairiose Užsienio šalyse.

UAB “Mittet” papildomų paslaugų sąraše yra specialios paskirties medžiagų laminavimas.

Kontaktai

UAB “MITTET”
Liepų g. 15, LT-98268, Mosėdžio m.
Įmonės kodas: 111737448
PVM kodas: LT117374412

Telefonas: (+370 440) 76601
El. pašto adresas: info@mittet.lt

Darbo laikas: I – IV  08:00 – 17:00
                                   V 08:00 – 14:30

Skambinti
Žemėlapis